Vietējais satura veidotājs Kravalis vairo labo lielākajās Latvijas pilsētās

Pašmāju influenceris un satura veidotājs Niklāvs Kravalis nesen bija izveidojis labdarības ceļojumus apkārt Latvijai ar domu vairot labāko un celt garāmgājējiem garastāvokli. 21 gadu vecs jūrmalnieks ir pievērsis uzmanību 20 Latvijas lielākām pilsētām.

Skatoties uz to, kā idejai nebija budžeta, ceļš līdz katrai pilsētai norisinājās visdažādākajos veidos. Tas notika ar apstādināto garāmbraucošo automašīnu palīdzību, vilcieniem, autobusiem un ar sekotāju atgriezenisko saiti. Vairāku ceļojumu garumā tika palaistas tiešraides sociālos tīklos, kur jebkurš sekotājs varēja sekot līdzi un palīdzēt nokļūt līdz konkrētai pilsētai.

Ceļojumu ietvaros Niklāvs katrā pilsētā pēc iespējas mēģināja satikt vietējos iedzīvotājus, lai uzklausītu un sadzirdētu viņu dzīves stāstus. Gadījās satikt sētnieku, skolas audzinātāju, sabiedriskā transporta šoferi, veikala pārdevējus, kā arī pensionārus, invalīdus un daudzbērnu ģimenes.

“Tam visam mērķis bija vairot labo. Es sapratu, kā man ir aptvērums, cilvēki man seko un atbalsta. Izdomāju, kā tomēr vairāk vajag izmantot savu resursu lietas labā. Kas vēl var būt labāks par to, kā tu ieprecini cilvēkus uz ielas?” – stāsta Niklāvs.

Blogerim sanāca izveidot 23 videomateriālus sociālos tīklos ar kopējiem skatījumiem vairāk, nekā 3 miljoni. Šobrīd Kravalis čakli strādā pie saviem personīgiem, gan pie jauniem labdarības projektiem.