SUPER! Rīgā notiks cīņu šovs “LVBET KSPROFL Fight Night 2”

10. februārī “Tower” naktsklubā norisināsies kārtējais cīņu šovs “LVBET KSPROFL Fight Night 2”.

Vakarā gaitā ir ieplānotas 12 cīņas pēc MMA un boksa noteikumiem, kā arī norisināsies cīņa ar plikām dūrēm.

Šova ietvaros būrī kāps tādi sportisti, kā Raitis Helmanis, Daniēls Freibergs, Dans Bukovskis, Vadims Skrebelis, Daniels Lapiņš, Kristiāns Zvirbulis, Artjoms Turčinjaks un daudzi citi cīkstoņi no Salaspils, Rīgas, Ogres, Pļaviņām, Cēsīm, Jūrmalas, Jelgavas un Bauskas.

Vakara galvenajā cīņā tiksies Leonīds Koroļovs un Daniēls Freibergs. Cīņa notiks par čempiona titulu pēc MMA noteikumiem, kur sportisti cīnīsies par jostu svara kategorijā līdz 77 kilogramiem.

“KSPROFL” jeb “Kings Of Streets professional fighters league” (“Ielu Karaļi – Profesionālo Cīkstoņu Līga) – idejas autori, kā arī dibinātāji ir Kaspars Rūtiņš  un Roberts Rāviņš. ⁠Šovs ir domāts visiem. Pasākuma rīkotāji vēlās palīdzēt un dot iespēju attīstīties vietējiem sportistiem, kā arī popularizēt cīņu sportu Latvijā.

“Tomēr plāni uz nākotni ir lieli, tajā skaitā arī piesaistīt sportistus no Eiropas, kā arī daudzām pasaules valstīm”– saka Roberts Rāviņš.

“Cīkstoņu izvēles principi ir ļoti vienkārši. Priekšroka tiek dota cilvēkiem, kuri ir gatavi maksimāli iesaistīties procesā un ir gatavi kopā attīstīties, kā arī protams ir labi sportisti. Pieņemam arī cilvēkus bez iepriekšējās sacensību pieredzes, pretī piemeklējot godīgu un līdzvērtīgu pretinieku” – pastāstīja Kaspars Rūtiņš.

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā līgas mājaslapa www.ksprofl.com. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs.

NOPIRKT BIĻETES