SUPER! Latvijas zīmols “Modern Nomad” uzsācis sadarbību ar “Dior”!!!

Latvijas šūpuļtīklu ražotājs Modern Nomad uzsācis sadarbību ar pasaulē slaveno modes zīmolu Dior. Modern Nomad ir kļuvis par modes nama šūpuļtīkla konstrukcijas izstrādātāju un ražotāju. Šie šūpuļtīkli izceļas ar izcilu kvalitāti un ir ietverti Dior ceturtajā pludmales apģērbu un aksesuāru kolekcijā Okeānu pārāde.

Šūpuļtīkls ir ražots no auduma, kas izgatavots no pārstrādātiem okeāna plastmasas atkritumiem un zvejas rīkiem, kas iegūti no piekrastēm un salām visā pasaulē. Tādējādi tiek izcelta ilgtspējīga un saudzīga attieksme pret dabu.

“Modern Nomad” sadarbība ar Dior modes namu ir apliecinājums izcilībai it visā – šūpuļtīkla dizainā, tehnoloģijā un kvalitātē. Esam gandarīti par šo partnerību un iegūto pieredzi. Pasaulslavenais zīmols Dior un Modern Nomad ir vienojies idejā veicināt aktīvu dzīvesveidu un saudzēt dabu,” stāsta Modern Nomad valdes loceklis Krišjānis Eihmanis.

“Šādi sasniegumi palīdz pavērt eksporta durvis uz jaunām valstīm. Lai gan aktīvi strādājam gan Baltijas un Skandināvijas valstīs, mūsu šūpuļtīkli ir aizceļojuši pie klientiem arī uz tālākām zemēm – Argentīnu, Jaunzēlandi un Filipīnām. Dior novērtējums iedrošina mūs sasniegt aizvien jaunus un drosmīgus mērķus,” pauž Modern Nomad valdes loceklis Jānis Kļaviņš.

Dior šūpuļtīkli ir marķēti arī ar Latvijas ražotāja emblēmu “Made by Modern Nomad” un 16. maijā nonāca tirdzniecībā vairāk nekā 17 pasaules valstīs.