SUPER! Latvijas dejotāji Rīgā prezentēs jauno izrādi!

DK28. jūnijā VEF Kultūras pilī teātris “DK Dance Theatre” uzstāsies ar savas jaunas izrādes pirmizrādi. Projektā ar nosaukumu “Dzīve” piedalīsies 40 dejotāju vecuma grupās no 5 līdz 50 gadiem.

“DK Dance Theatre” Latvijā darbojas jau 18 gadus un savas karjeras laikā dejotāji saņēma Pasaules Mākslas asociācijas WAPA Grand Prix un regulāri uzstājās daudzās starptautiskās sacensībās ar jaunām horeogrāfijām. Pasaules čempione modernajā dejā un teātra galvenā horeogrāfe Darina Kudlajeva izveidoja dejas izrādi “Dzīve”, ne tikai lai paradītu gan dejas un plastikas mākslu jaunā kostīmu izrādē, bet ar dejus arī vēlas motivēt skatītāju uz gara spēka saglabāšanu mūsdienās.

 Izrāde “Dzīve”— tā ir vēsture par katru no mums. Kad tev ir grūtības un beidzas spēki iet uz priekšu, tad tava dvēsele un iekšējais ego palīdz atrast izeju un kļūt laimīgam. Mēs tradicionāli katru gadu rīkojam uzstāšanos uz lielas skatuves, tāpēc ka tieši lielas skatuves palīdz skatītājiem saprast un sajust veselu deju līdz galam. Priekš mums tā nav vienkārši deja. Priekš mums tā ir vesela dzīve. Tieši par to arī ir mūsu izrāde – stāsta Darina Kudlajeva.

Mākslinieki skatītāju priekšā stundas laikā dalīsies ar savas plastikas jūtām un emocijām jaunajā horeogrāfijā. Biļetes uz pirmizrādi ir pieejamas oficiāla teātra mājaslapā www.dk-dance.com.