Rīgā uzstāsies techno-inovators Phase Fatale no Berlīnes

 

22. septembrī klubā “Laska V21” mūzikas kompānija Amber Muse atklās rudens pasākumu sezonu. Par pirmo notikumu rudens pasākumu virknē kļūs ballīte WERK. Kā galvenais mākslinieks tajā uzstāsies Phase Fatale no Berlīnes, kurš ir nopelnījis techno-inovatora reputāciju par vairāk nekā 10 gadu ilgo karjeru elektroniskās mūzikas jomā.

Haidens Peins, plašāk pazīstams kā Phase Fatale, ir dzimis Ņujorkā. Viņš, līdzās daudziem citiem elektroniskās mūzikas māksliniekiem, dzīvo un strādā Berlīnē. Mūzikas prese un nozares kolēģi atzīst Phase Fatale nopelnus techno mūzikas attīstībā un sauc par techno-inovatoru, pateicoties antiutopijas, industriālajam un var pat teikt, skarbajam elektroniskās mūzikas spektram, kas atšķir viņa DJ setus, kā arī dziļajai izpratnei par sintēzi un skaņu dizainu Phase Fatale ierakstos.

Haidens sāka publicēt savus elektorniskus ierakstus 2014. gadā, bet plašo uzmanību no mūzikālām aprindām ieguva ar savu debijas albumu “Redeemer” 2017. gadā un ierakstiem kompānijās Jealous God, Ostgut Ton un tās apakšleiblā Unterton. Kopš tā laika Phase Fatale ir divu slaveno techno vietu rezidents: klubā Berghain Berlīnē un KHIDI Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi.

2018. gadā Peins nodibināja savu ierakstu kompāniju BITE, kurā iepazīstināja publiku ar Soft Crash — inovatīvo projektu Italo Body Music sadarbībā ar Pablo Bozzi. 2020. gadā Phase Fatale laida klajā otro albumu “Scanning Backwards” uz Ostgut Ton, savukārt, 2022. gadā tika izdots trešais longplejs “Burning The Rural District”, kā arī ilgi gaidītais Soft Crash debijas albums.

Dīdžeja izvēles talants, viņa mūzika un BITE ierakstu kompānijas vadīšana pierāda Phase Fatale unikālo mūzikas redzējumu, kas balstās uz mūsdienu un klasikas techno savienojumu. Viņa setos dzirdzams dark ambient drone skaņas, kontrastā ar raupjo, enerģisko industriālās mūzikas un postpanka dinamiku, arī dark wave estētika, apvienota ar taisnā bita techno funkcionālitāti — viss ir rūpīgi saausts ar jaudīgu atmosfērisku jutekliskumu un balstās uz ar rūpīgu un precīzu miksēšanu.

Pasākuma galveno mākslinieku ar DJ setiem atbalstīs Taran & Lomov no Amber Muse, mOZ & Herren Ivo no R U iN un izteiksmīgs tehnopanks Sirdsapes no Rīgas.

WERK pasākuma sākums 22. septembrī no plkst. 23:00. Adrese: Laska V21, Vagonu iela 21.

NOPIRKT BIĻETES