SUPER! Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies pašmāju tiktokere INTRISHA!!!

10. februārī uz “First” naktskluba skatuves ar jauno koncertprogrammu uzstāsies jaunā pašmāju māksliniece “Intrisha”.

Patrīcija “Intrisha” Kaliņina dzimusi un dzīvo Rīgā. Astoņus gadus nodziedāja korī. Savas dzīves gaitā ir paspējuši pastrādāt restorānā no hostes līdz direktorei, izmācijās par barberu un veiksmīgi par to strādājusi, kā arī tagad studē “Dizainu un interjeru” universitātē. Kaliņina daudz ko mēģināja savā dzīvē, kā arī kļuva par blogeri, kas joko internetā par valsts nopietnām problēmām.

 “Es daudz ar ko nodarbojos ikdienā, bet es sapratu, kā tieši mūzikā nav robežu un es varu tur palikt uz ļoti ilgu laiku” – stāsta Patrīcija.

Dziedātājas ģimenē māsai un mammai ir muzikālā izglītība, bet viņas nekad neuzstājās publiski un dziedājā visu laiku mājas apstakļos. Vienu reizi kopā ar masu izdomāja pārdziedāt mākslinieces Instasamkas dziesmu latviski un pat uzfilmēja videoklipu ar nosaukumu “Par piķi jā”. Video un pats skaņdarbs kļuva ļoti populārs sociālos tīklos.

Sekotāji komentāros teica, kā dziedātāja māk tikai pārdziedāt svešas dziesmas, bet kaut ko savu izdomāt nav spējīga. Patrīcija pieņēma izaicinājumu un saka nodarboties ar dziesmu rakstīšanu. Jau pēc nedēļas bija gatavs pirmais skaņdarbs “Cringe” un pēc pāris mēnešiem “Intrisha” izlaid savu pirmo mini albumu “Luxus Vibe”.

Dziedātāja šobrīd čakli strādā pie jaunā albūma “Rep Vibe”, kurš iznāks februāra vidū. Rīgas koncerta ietvaros “Intrisha” izpildīs savus labākus skaņdarbus, kā arī prezentēs pavisam jaunu materiālu no jauna albūma. Plašāka informācija par koncertu ir pieejama pasākuma lapā.