Rīgā uzstāsies kanādiešu producents Apashe

16. novembrī uz “First Mir” naktskluba skatuves uzstāsies populārs kanādiešu mākslinieks un muzikālais producents Apashe.

Apashe (Džons de Buks) — elektroniskās mūzikas producents no Briseles, kurš šobrīd dzīvo un darbojas Monreālā. 2011. gadā jauna producenta “EP Requiem” savāca vairāk nekā 80 miljonu klausījumu “Spotify”, bet viņa albums “Renaissance”, kuru mākslinieks ir ierakstījis kopā ar orķestri no 69 cilvēkiem, bija pirmās vietās visās straumēšanas platformās.

Par Apashe daiļradi pasaule uzzināja pēc trim viņa skaņdarbiem: “No Twerk”, “Battle Royale” un “Majesty”. Mākslinieks vairākkārt teicis, ka viņam patīk strādāt žanru simbiozē un veidot tādas melodijas, kurus var klausīties gan plejerī, gan naktsklubos.

Džons vairākus gadus uzstājās ar koncerttūrēm Eiropā, Austrālijā, Āzijā un Ziemeļamerikā, ka arī piedalijās tādos muzikālos festivālos, ka “Electric Forest”, “Tomorrowland”, “Igloofest”, “ADE”, “Alfa Future People”, “Nocturnal Wonderland” un citos starptautiskos festivālos.

Mākslinieks ar saviem skaņdarbiem ir strādājis ar “Marvel”, “Netflix”, “NBA”, “Apple”, “Adidas”, “UFC” kompānijām, ka arī ar vairākām Holivuda filmām (“Fast and furious hobbs and shaw”, “Kingsman 2”, “John Wick 2”,…). Savas daiļrades virsotnē Apashe ir sasniedzis vairāk nekā 325 miljonu klausījumu Spotify platformā.

Rīgā mūziķis uzstāsies “Renaissance II” pasaules koncerttūres ietvaros. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas ticketshop.lv kasē.