Rīgā notiks starptautisks sieviešu līderības forums „Superwoman Forum”

2023. gada 21. maijā konferenču centrā „Atta Centre” Rīgā notiks starptautisks sieviešu līderības forums „SuperwomanForum”. Uz vienas skatuves uzstāsies pazīstamas ēdināšanas, izglītības, apdrošināšanas, mazumtirdzniecības un skaistumkopšanas jomas uzņēmumu īpašnieces un vadītājas. Runātājas iepazīstinās ar pozitīviem piemēriem no savas prakses un atklāti dalīsies profesionālajā un personiskajā sekmīga uzņēmuma izveides pieredzē.

 

„Superwoman Forum” nolūks ir vispusīgi veicināt sieviešu uzņēmējdarbību, atbalstīt sieviešu spēkus un potenciālu, kā arī nostiprināt sieviešu stāvokli visās starptautiskās sabiedrības jomās. Dalība sarīkojumā katrai apmeklētājai dos iespēju pastāstīt par sevi vairāk nekā 500 dalībnieču auditorijai, iepazīties ar kolēģēm un atrast sadarbības partneres, kā arī saņemt ekskluzīvu informāciju no slavenām un sekmīgām uzņēmumu pārstāvēm.

 

Lūk, kas būs sarīkojuma runātāju vidū.

  • Svetlana Kerimova (Ukraina) — starptautiskā izglītības uzņēmuma „Woman Insight” īpašniece, populāra „YouTube” emuāriste ar miljoniem skatījumu, televīzijas kanālu eksperte un sekmīga uzņēmēja ģimenes seksuālās izglītības jomā.
  • Aluņika Dobrovoļska (Ukraina) — izglītības projekta „Alunika” dibinātāja, ļoti populāra motivācijas lektore, slavenu politiķu un daudzu sekmīgu projektu konsultante, neirolingvistiskās programmēšanas meistare un televīzijas eksperte.
  • Maija Armaņeva (Latvija) — televīzijas raidījumu vadītāja, slavena modes emuāriste, modes ietekmētāja un sociālo mediju eksperte. Partijas LPV (Latvija pirmajā vietā) līdzdibinātāja.

Forums būs interesants sievietēm, kas tikko uzsāk vai jau aktīvi paplašina savu uzņēmumu, meklē jaunus virzienus, kā arī izaugsmes un investīciju iespējas, izvēlas vai maina pašrealizācijas jomu vai meklē lietišķos partnerus. Tāpat „Superwoman Forum” noderēs visām, kas izjūt izdegšanu darbā, uztraucas, ka sasniegti karjeras griesti, meklē papildu motivāciju, atbalstu un iedvesmojošas idejas.