WOW! Rīgā notiks pasaulslavenais deju šovs “The Royal Family Dance Crew”

5-gigapixel-scale-2_00x

18. oktobrī uz “Arēna Rīga” skatuves ar lielu deju šovu uzstāsies populāra komanda “The Royal Family Dance Crew”.

Primo reizi Baltijas valstīs uzstāsies leģendārais deju kolektīvs “The Royal Family Dance Crew”. Viņi ir pirmie vēsturē, kas trīs reizes pēc kārtas kļuvuši par pasaules čempioniem hiphopā Pasaules hip hop deju čempionātā. Grupa ir izveidota no “The Palace Dance Studio”, kas atrodas Oklendā, Jaunzēlandē, un tā ir starptautiska sensācija, kas uzstājas visās pasaules prestižākajās vietās. Kolektīvs ir kļuvis par īstu brendu, kurš vairākus gadus ir līderis YouTube platformā  pēc skatījumiem deju pasaulē.

Komanda tika iekļauta Džastina Bībera videoklipos “Sorry” un “What do you mean”, kuru dēļ viņiemnekavējoties pievērsa uzmanību visa pasaule. Komandu vada Parrisa Gēbela un viņas tēvs Brets. The Royal Family Dance grupa ir izcils mūsdienu pasaules deju kultūras piemērs.  Nevainojama horeogrāfija, stilīgi tērpi, populārā mūzika un skatuves šarms nevienu neatstās vienaldzīgu.

Šovā divu stundu garumā piedalīsies 29 dejotāju un horeogrāfu. Rīgas koncerts notiks Eiropas lielāko arēnu koncerttūres ietvaros.

NOPIRKT BIĻETES