BOOM! Rīgā notiks “Nirvana Tribute” lielkoncerts!!!

7. martā “Tower” naktsklubā norisināsies “Nirvana Tribute” lielkoncerts, informē balticevents.info. Pasākums notiks “30th Anniversary Tour in memory of Kurt Cobain” pasaules koncerttūres ietvaros.

Grupa “Nirvana” ir viens no 20. gadsimta kulta kolektīviem, kura trīs mūziķi, ierakstot trīs albumus granža stilā, izmainīja pasauli vienreiz un pavisam. Grupas līderis Kurts Kobeins kļuvis par veselas 90. gadu paaudzes balsi. “Nevermind” albūms ir atzīts par labāko albūmu pēc “Rollings Stones”, “Times” un citu pasaules izdevniecību viedokļiem.

Par oficiāla “Nirvana Tribute” šova vokalistu un līderi ir izvēlēts mākslinieks Džons O’Konors. Dziedātājs kopā ar saviem muzikāliem kolēģiem koncertē pa pasauli jau veselus piecpadsmit gadus.

“BBC Radio”, “CBS Boston” “Loudwire”, “Kerrang” un daudzi citi mediju pārstāvji vērtē šo projektu, kā vienu no labākajiem grupas tribute-šoviem un dēvē par maksimāli tuvāku oriģinālam. Šovs arī ļoti patīka Nirvanas bundziniekam Aronam Burhardam: ”Šis ir ļoti līdzigs oriģinālam!”.

Rīgā mūziķi izpildīs labākos “Nirvana” grupas skaņdarbus. Plašāka informācija par pasaules koncerttūri ir pieejama oficiālā projekta mājaslapā www.nirvanatribute.net.

NOPIRKT BIĻETES