Rīgā ar jaunu šovprogrammu uzstāsies populārs burvju mākslinieks Ārons Krou

3. decembrī “Atta” centrā ar savu jaunu jaunu šovprogrammu “FearLess” ((“bezbailīgs”) uzstāsies pasaulē atzīts mentālās maģijas meistars, burvju mākslinieks un bīstamu triku izpildītājs Ārons Krou (Aaron Crow), informē portāls balticevents.info.

Beļģijas iluzionists Ārons Krou ir kļuvis pazīstams ar saviem priekšnesumiem “Le Plus Grand Cabaret du Monde” un “America’s Got Talent 2018”.

YouTubā viņš ir visvairāk skatītais iluzionists, kura videoklipi ir guvuši vairāk nekā 500 miljonus skatījumu.

Krou piedalījies turnejās ar pasaules lielākajām izrādēm un uzstājies Brodvejā, Londonas Vestendā un slavenajā Sidnejas operā.

Ārons par saviem sasniegumiem ir saņēmis tādus prestižākos apbalvojumus, kā “Le Mandraque d’Or” (“Zelta Mandraga”), “The International Brand Personality Award” (“Starptautiskā balva par zīmola individualitāti)” un pasaules mentālisma čempiona titulu.

“FearLess” ir interaktīvs ģimenes šovs, kurā skatītāji kļūst par vakara zvaigzni. Tā būs izrāde, kas apvieno spriedzi, maģiju un uzvaras garšu ar spēka piešķiršanu.

Krou ir neverbālās spriedzes meistars. Viņš visā izrādes laikā paliek mēms, tādējādi likvidējot jebkādu komunikācijas barjeru ar skatītājiem.

Aaron Crow iespējams ir bezbailīgs, taču daudzi viņa skatītāji pārdzīvo drebuļus no tā, ko viņi redz. Šovs norisināsies Rīga Eiropas tūres ietvaros.

NOPIRKT BIĻETES