Pusgadu pirms ieplānotā datuma pilnībā izpārdots HAUSERa Siguldas koncerts

6 mēnešus pirms noteiktā datuma – 10.jūlija – pilnībā izpārdots čella virtuoza HAUSERa koncerts gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē. Pusotra mēneša laikā izpirktas gan visas sēdvietas, gan stāvvietas. Mākslinieks ir priecīgi satraukts par tik lielu atsaucību un ar nepacietību gaida pirmo satikšanos ar Latvijas skatītājiem.  

Tā kā šogad Tartu pārņēmusi Eiropas Kultūras galvaspilsētas stafeti, mūsu ziemeļu kaimiņi piedāvā plašu programmu, ar kuru var iepazīties šeit: https://www.visitestonia.com/lv/kāpēc-igaunija/tartu-eiropas-kultūras-galvaspilsēta-2024 Atvēlot Tartu un Dienvidigaunijas reģiona apmeklējumam pāris vai vairāk dienas, HAUSERa koncertu var ērti apvienot ar citiem kultūras, mūzikas, izklaides un aktīvās atpūtas pasākumiem.

Par akadēmiskās mūzikas “slikto zēnu” dēvētais grupas “2Cellos” līdzdibinātājs, bet tagad pazīstams kā vienkārši HAUSERs, Stepjans izziņojis savu ilgi gaidīto soloturneju “Rebel with a Cello”, kurā bez talantīgā čellista uzstāsies arī grupa un orķestris. Kopējo muzikāli emocionālo gammu papildinās iespaidīgas videoprojekcijas.

HAUSERs skatītājiem sola izcilu muzikālu izrādi, kurā nedalāmi savīsies čella superzvaigznes salūtam līdzīgā ekspresija ar viņa romantisko, pat lirisko šķautni. Mūzikas nerātnais romantiķis savā koncertprogrammā iekļāvis visu, ko viņa pielūdzēji iepazinuši un iemīlējuši – sākot no ārkārtīgi populārās kompozīcijas Beach Party, līdz muzikālo sapņu ainavām Alone Together.

HAUSERs ir tik dinamisks čellists, ka viņa plašajā repertuāra bāzē satilpst tādi kontrasti kā Lady Gaga un Čaikovskis vai Šakira un Šostakovičs. Kurš vēl klasiski izglītots čellists var lepoties ar koncertiem kopā ar Eltonu Džonu?!

HAUSERa dabīgā muzikālā vispusība novedusi pie sadarbības ar daudzām mūzikas leģendām, tostarp Andrea Bočelli, Red Hot Chili Peppers, Džordžu Maiklu un Aerosmith līderi Stīvenu Taileru. Tomēr tieši viņa intīmi personīgā, vizuāli satriecošā YouTube sērija “Alone Together”, kas tika uzsākta 2020.gada pandēmijas laikā un kurā iekļauti viņa dzimtās Horvātijas muzikālie portreti, pārsteidza skatītājus ar savu brīnišķīgo skaistumu un kļuva par pamatu viņa pirmajam soloalbumam “HAUSER – CLASSIC”, kas ierindojās Billboard 1. vietā.

Jāatzīst, ka horvātu čella brīnumbērna panākumi nu jau sniedzas krietni tālāk par tiem daudzajiem klipiem, ko noskatījušies viņa YouTube, Facebook un Instagram sekotāji. Dažādās mūzikas straumēšanas platformās viņa atskaņotie gabali tiek klausīti jau miljardiem reižu un pielūdzēju skaits neapturami turpina augt.