Pašmāju dziedātājai “Intrišai” iznāca jauns albums

Šodien, 22. maijā dziedātāja “Intrisha” izlaid savu jaunu studijas albūmu “Čika Club”.

Patrīcija “Intrisha” Kaliņina dzimusi Rīgā. Viss sakās ar to, kad reiz Patrīcija kopā ar māsu nolēma pārdziedāt Instasamkas dziesmu latviešu valodā “Par piķi jā”.

Video strauji ieguva popularitāti sociālajos tīklos, bet paradījās komentāri par to, kā mūziķe māk tikai pārdziedāt svešus skaņdarbus. Toreiz viņa to sadzirdēja un izlaida savu pirmo autoru dziesmu albumu “Luxus Vibe”.

Pēc kāda laika “Intrisha” prezentēja savu otro studijas albūmu “Rep Vibe” un komentāros cilvēki sākuši rakstīt, kā māksliniecei vienkārši nav balss un viņa nemāk dziedāt.

“Šoereiz pie jauna albuma mēs čakli strādājam kopā ar vokālā pedagoģiem. Varu pateikt, kā es par 50% atgriezusi atpakaļ savu stipru balsi, kas man bija astoņus gadus kora laikos” – stāsta dzeidātāja.

Albums sastāv no 7 dziesmām. Pēc Patrīcijas domām veiksmīgākais darbs ir “Čika”, bet arī ļoti daudz cerību ir uz skaņdarbu “Tusa”. Dziedātāja uztver, kā viņas divi albumi nebija baigi veiksmīgi, jo viss bija veidots repa stilā. Šodien “Intrisha” sevi atradusi klubu mūzikā un jūtas ļoti pārliecinoši. Jau no 22. maija albums “Čika Club” ir pieejams visās digitālas platformās.