Latvijas influenceris ir parakstījis līgumu ar populāro kino producentu

FelipeRoof (3 of 39)

Latvijas influenceris, aktieris un brazīliešu izcelsmes futbolists Felipe Gabriels Ksavjērs ir parakstījis līgumu ar starptautisko kino kompāniju “Orlando John”. Uzņēmums aktīvi strāda ar pasaules mēroga māksliniekiem un aktieriem jau vairāk, nekā 20 gadus un jau paspējuši atvērt filiāles Rīgā, Stokholmā, Bankokā un Losandželosā.

Felipe pievienojas komandai, kas pēdējā laikā ragulāri sadarbojas ar tādiem Holivudas aktieriem, ka Džoels Kinamans (Joel Kinnaman) (“Suicide Squad”, “Robocop”, “Altered Carbon”), Riks Džuns (Rick Yune) (“The Fast and the Furious”, “James Bond – Die Another Day”, “Olympus has fallen”), Roberts Davi (Robert Davi) (“Die Hard”, “James Bond – Licence to Kill”, “The expendables”) un daudziem citiem .

Latvijas pārstāvis Gabriels 2020. gadā debutējis sekmīgā lietuviešu filmā “Imprtinis jaunikis”. Šogad Felipes otra loma bija projektā “The Viking – Downfall of a Drug Lord”, kur viņš bija spēlējis braziliešu gangstera lomu kopā ar dāņu kino zvaigzni un producentu Aleksu Hogu Anderesenu (Alex Høgh Andersen).

Felipe ir ļoti čakls, prot vairākas valodas un viņam viegli padodas uzstāties kameras priekšā. Šobrīd ir milzīgs potenciāls kļūst par starptautiska līmeņa aktieri. Jau pavisam drīz mēs varam satikt Felipe populārākos straumēšanas kanālos – stāsta “Orlando John” kompānijas dibinātājs holandiešu producents Orlando Džons.