Latvijas dejotāji Rīgā prezentēs jauno izrādi

28. jūnijā VEF Kultūras pilī norisināsies “DK Dance Theatre” Latvijas deju teātra pirmizrāde “7R” Projektā pieņems dalību 40 dejotāji vecumā no 5 līdz 50 gadiem.

“DK Dance Theatre” Latvijā darbojas jau 19 gadus un savas karjeras laikā dejotāji saņēma Pasaules Mākslas asociācijas “WAPA” Grand Prix un regulāri uzstājās daudzās starptautiskās sacensībās ar jaunām horeogrāfijām.  Teātra arsenālā ir augstākas konkursu balvas Grieķijā, Armenijā, Gruzijā, Arābu  Emirātos un daudzās Eiropas valstīs.

Teātris tradicionāli katru gadu veido jauno izrādi uz lielas skatuves. Galvenais horeogrāfs Darina Kudlajeva izveidoja izrādi “7R”, lai skatītājs aizdomātos par ģimenes vērtībām, cieņu un savstarpējo atbalstu.

“Izrāde “7R” — ir stāsts par to, kā septiņas dažādas paaudzes un septiņi dažādi raksturi izpaužas vienā cilvēkā. Visi izrādes dalībnieki ar savu deju mēģinās atklāt daudzpusīgas personības tēmu, jo mēs katru dienu nesājām un nesīsim maskas” pastāstīja Kudlajeva.

Darina ir pasaules čempione modernajā dejā. Februāri viņas vecākā grupa “Cats” uzvarēja “Viva Italia” starptautiskā mākslas festivālā Romā, kur dejotāji prezentēja savu jauno horeogrāfiju. Bet martā “DK Dance” pamatsastāvs uz Latviju atveda zeltu no spāņu horeogrāfijas konkursa “Dance Factory”.

Plašāka informācija par pasākumu ir teātra oficiālā mājaslapā www.dk-dance.com.

NOPIRKT BIĻETES