Latvijas bokserim Polijā pēc uzvaras atņēma jostu

Sestdien 22. oktobrī poļu pilsētā Sveradovzdrojā norisinājās boksa šovs “MB Boxing Night 14”. Galvenā vakara cīņa bija starp poļu bokseri Damianu Vrzesinski (26-2-2) un rīdzinieku Artjomu Ramlavu (15-2) par “IBO Continental” čempiona jostu.

Bija paredzēta 10 raundu cīņa. Piektajā raundā Ramlavam paveicas un tiesnesis skaitīja Vrzesinskim pirmo nokdaunu, bet turpmāk Polijas pārstāvis aizvadīja visus raundus līdz beigām. Pēc fināla rezultātiem tiesneši atdevā uzvaru Latvijas bokserim.

Ramlavu apbalvoja ar “IBO Continental” jostu, bet vēlāk (pēc 7-10 minūtēm) ringā iekāpa pasākuma organizators ar pretenzijām ka tiesneši sajauca sportistus un atdeva uzvaru nepareizam bokserim. Rezultātā Ramlavam atņēma nopelnīto jostu.

Poļu medijos jau ir uzrakstījusi par cīņu. Artjoms arī savos sociālos tīklos ir komentējis par notikušo.

Tu esi uzvarējis titula cīņu ārzemēs, tevi apbalvoja ar jostu, tradicionāli taisām uzvaras bildi ringā un tu saproti, ka milzīgs darbs ir padarīts. Bet te pēkšņi kāds ar draudiem atņem tavu jostu. Man tas ir pirmo reizi un varbūt Latvijas boksa vēsturē tas arī varētu būt pirmā epizode. Mēs kopā ar komandu šobrīd esam sajūsmā, bet ja ar tādu uzvedību viņi vēlas revanša cīņu, tad es esmu gatavs – komentē Artjoms Ramlavs.