Latvijas bokseri izcīna trīs medaļas turnīrā Somijā

No 11. līdz 13. novembrim Soimijas pilsētā Tamperē norisinājās starptautiskais boksa čempionāts “42nd International Tammer Tournament”. Kopumā turnīrā piedalījās dalībnieki no 15 valstīm, informē portals balticevents.info.

Latviju pārstāvēja sportisti Francis Rozentāls, Mārcis Grundulis un Matvejs Prokudins. Prokudinam neizdevās pārvarēt pretinieku no Brazīlijas un latvietis ticis pie bronzas medaļas.

Mārcis Grundulis pirmajā cīņā pārliecinoši uzvarēja Norvēģijas bokseri. Tālāk sīvā cīņā pret Somijas pārstāvji Grundulis arī uzvarēja pretinieku. Finālā Mārcis satiekas ar Olimpisko spēļu dalībnieku Nadiru Abdeļhaku no Marokas. Fināls izdevās ļoti smags priekš Grunduļa un tas ieguvēja tikai sudrabu, bet zelta medaļnieku Abdeļhaku apbalvoja ar “Labāka turnīra boksera” kausu.

Latvijas sportistam Francim Rozentālim bija pārliecinoša uzvara pirmajā cīņā pret Somijas pārstāvji. Finālā bija jāsatiekas ar Brazīlijas bokseri, kur cīņā par zeltu Francis nosūtīja pretinieku nokdaunā. Bet tiesneši uzvaru atdeva brazīlietim un Rozentāls ieguvēja sudrabu.

Mēs čakli trenējamies un cenšamies regulāri uzstāties turnīros ārzemēs, lai paradītu savu skolu un pacelt Latvijas karogu uz pjedestāla – teica galvenais bokseru treneris Sandis Kleins.