Kanādiešus “Three Days Grace” Rīgā iesildīs metālmūzikas apvienība “Of Virtue”

Pēc nepilnām divām nedēļām, 13.jūnijā, kanādiešu postgrandža un alternatīvā hārdroka grupa “Three Days Grace” uzstāsies Rīgas koncertzālē Palladium ar jau trešo, visticamāk, atkal izpārdoto, koncertu.

Vakaru atklās metālmūzikas apvienība “Of Virtue”, kas vairākos šīs tūres koncertos, tai skaitā Rīgā un Tallinā, ir kanādiešu īpašie viesi.

Atgādinām, ka vēl ierobežots skaits biļešu pieejams www.bilesuserviss.lv un visas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās.

“Of Virtue” aizsākās kā pieticīga, taču daudzsološa metalcore grupa, kas dzima aukstajos un neauglīgajos Mičiganas vidienes laukos, un nu ir pārtapusi par starptautiski atzītu un kritiķu novērtētētu alternatīvu spēku. Progress, vai pareizāk sakot pārmaiņas, mūzikā ir nepieciešamība, lai pielāgotos un izdzīvotu. Un neviens to nezina labāk kā apvienība “Of Virtue”.

No iesildītājiem reģionālajās turnejās (Disturbed, Bring Me The Horizon, In Flames, Bad Omens, The Plot In You utt.)līdz 28. vietai Billboard Current Hard Music topā, 10. vietai SMR topos, uzstājoties vairāk nekā 30 valstīs trijos kontinentos un  satriecoši vairāk nekā 15 miljoni straumējumu tikai Spotify vietnē vien — “Of Virtue” izaugsme ir patiesi pārsteidzoša.

Grupas eklektiskā garša apvieno melodiskumu, pat lipīgumu un ēteriskumu ar smagās mūzikas pamatīgumu un agresīviem, uzbrūkošiem ģitāru rifiem. Viņi apliecina sevi, kā daudzpusīgu un piesaistošu apvienību, kas smeļas ietekmi no visa veida metāla un alternatīvās mūzikas stiliem, lai gala rezultātā radītu ko tādu, kas iepatiksies gandrīz jebkura veida mūzikas cienītājiem.

“Three Days Grace” uzstāsies Rīgā “Revolutions Live Tour” turnejas ietvaros, kas pakārtota jaunākā albuma “Explosions” klajā laišanai. Tas nozīmē, ka koncertā tiks izpildītas gan jau tādas laika pārbaudi izturējušas kompozīcijas, kā I Hate Everything About You, Never Too Late, Animal I Have Become, Pain, Just Like You, Home, Painkiller, Riot, The Mountain, gan jaunā apkopojuma spilgtākie hiti – So Called Life, Lifetime u.c.