Jūrmalā uzstāsies populārs ukrāiņu stand up komiķis Dmitrij Romanovs

D.Romanov_5

26. augustā, koncertzālē “Dzintari”, uzstāsies komēdijas žanra virtuozs un populārais Stand-Up komiķis Dmitrijs Romanovs. Par godu savai 20 gadu jubilejai Dmitrijs ir sagatavojis pilnīgi jaunu humora programmu “Selfmade”. Intelektuāls humors, neatkārtojama improvizācija ar skatītājiem, asi joki ir tikai maza daļa no tā, ko no šī pasākuma var sagaidīt skatītāji.

Harizmātiskais Odesas iedzīvotājs Dmitrijs Romanovs savās Stand-Up izrādēs apvieno morālo humoru ar motivējošas runas elementiem, nevilcinoties jokot arī par sevi un savas dzīves notikumiem. Šodien Dmitrijs ir pasaulē slavenāko un pieprasītāko krievvalodīgo Stand-UP komiķu TOP-10 un turpina iekarot žanra cienītāju uzmanību ar saviem inteliģentajiem monologiem. Dmitrija priekšnesumus pavada skatītāju smiekli un smaidi, un šovasar tie sola dāvāt lielisku noskaņojumu ikvienam, kurš apmeklēs viņa uzstāšanos Jūrmalā.

“Es neesmu tas komiķis, kurš uzspridzina internetu. Es neesmu tas komiķis, kurš piepilda stadionu pēc pirmās reklāmas izsludināšanas. Es esmu komiķis, kas dara savu lietu, un uzrunā tos skatītājus, kam šāds humors ir tīkams. Galu galā nevar teikt, ka mans humors ir paredzēts ļoti plašai auditorijai, tajā ir savas nacionālās kolorīta nianses, novērojumi un mana personīgā pieredze. Es cenšos nodot savu humoru un vēstījumus vēl plašākai publikai,” stāsta Dmitrijs Romanovs.

Pirmo reizi parādoties KVN studentu komandā, Dmitrijs ātri ieguva popularitāti. Kļuva par “Comedy Odessa” un “Comedy Kyiv” dalībnieku. Mākslinieciskums un asi joki par aktuālām tēmām ļāva viņam izcīnīt virkni spožu uzvaru tādos humoristiskos šovos kā “Smiekli bez noteikumiem” (krievu val. “Смеха без правил”) piektajā sezonā, “Killeru līga” (krievu val. “Убойная лига”) un festivālā “Liela starpība” (krievu val. “Большая разница”). Kā arī kļuvis par Stand-Up projekta galveno vadītāju kanālā TNT. No 2019. līdz 2022. gadam Dmitrijs vadīja rubriku (krievu val. “Светский исход”) programmā “Vakars ar Urgantu” (krievu val. “Вечерний Ургант”).

Daļu no nopelnītajiem līdzekļiem Dmitrijs novirzīs, lai palīdzētu Ukrainas tautai.