JAU ŠO TREŠDIEN Rīgā uzstāsies labākie Eiropas ielu futbola pārstāvji

_1RK441016. aprīlī Latvijas organizācija sākusi absolūti jauno ielu futbola projektu jeb 3 pret 3 futbola Eiropas līgu “Ghetto Football Euro League 2022”. Kvalifikācijas posmi jau notika Romā, Džakovo (Horvātijā), Budapeštā, Prāgā, Briselē, Amsterdamā, Kopenhāgenā, Berlīnē, Varšavā un Viļņā. Eirolīgas fināls notiks jau šo trešdien 8. jūnijā Rīgā, Griziņkalns sportā kompleksā pl. 18:00, kur satiksies turnīru uzvarētāji, spēcīgākie ielu futbolisti Eiropā viriešu un sieviešu grupās, informē portāls balticevents.info.

Rīgā Eirolīgas fināla ietvaros uzstāsies labākas komandas no Horvātijas, Itālijas, Ungārijas, Beļģijas, Norvēģijas, Vācijas, Dānijas, Polijas, Čehijas, Lietuvas un Nīderlandes. Latviju finālā pārstāvēs 6 spēcīgākas komandas no daudzām pilsētām: “4F Strike”, “Varakļāni”, “TGK”, “Baldezhniki”, “Amatieri” un “Snowkids”.

Turnīra ietvaros arī piedalīsies Eiropas vadošie futbola influenceri un blogeri ar kopējo auditoriju vairāk nekā 15 miljonu sekotāju sociālos tīklos. Kopējais Eirolīgas balvu fonds ir 10000 eiro.

Projekts ir pilnīgi izveidots ar “Ghetto Games” Rīgas jauniešu ielu sporta un kultūras kustību “Ghetto Football” līdera Antona Semeņaka priekšgalā. Antons kopā ar 10 citiem Eiropas domubiedriem plāno uzstādīt labākas attiecības starp dažādiem ielu futbola kustībām, komandām, spēlētājiem un izveidot starptautisko līgu.

Ieja uz Eirolīgas finālu 8. jūnijā ir absolūti bezmaksas. Plašāka informācija par projektu ir pieejama oficiālā Eirolīgas mājaslapā www.ghettofootball.net.