Elkor Plaza un Podium atver outlet koncepta veikalus

Elkor_Plaza_Outlet

Augustā Via Jurmala Outlet Village divus outlet koncepta veikalus atvēris tirdzniecības tīkls Elkor – modes zīmolu preču veikalu Podium Outlet un Elkor Plaza Outlet. Pēdējo piecu mēnešu laikā outlet ciematā durvis vēruši nu jau 20 jauni veikali, kā, piemēram, Triumph,  Sportland Outlet, Borbonese, Harmont&Blaine Jeans, Savage, Paoloni Boutique, Salsa, u.c.

350 m2 plašajā Elkor Plaza Outlet veikalā iespējams iegādāties apģērbus un aksesuārus visai ģimenei, gan pieaugušajiem, gan bērniem. Veikalā pārstāvēti tādi zīmoli kā Furla, Karl Lagerfeld, Loriata, Betty Barclay, Michael Kors, Marc O’Polo, Geox un citi.

Podium_Outlet

Savukārt Podium Outlet pircējiem piedāvā zīmolu Salvatore Ferragamo, Canali, D. Exterior, Peserico, Corneliani un Lorena Antoniazzi kolekcijas apģērbus un aksesuārus.

“Mēs uzskatām, ka outlet konceptam ir milzu potenciāls, ņemot vērā tendences modes preču tirdzniecībā Eiropā un pasaulē. Esam pārliecināti, ka klienti novērtēs piedāvātās apģērbu, apavu un aksesuāru kolekcijas, jo daudzas no tām ir nopērkamas tikai outlet koncepta veikalos,” saka Ronalds Feldmanis, Elkor tīkla mārketinga vadītājs.

“Augusts outlet ciematam ir dzimšanas dienas mēnesis, kas tiek atzīmēts ar lielizpārdošanu  un dažādiem pasākumiem, tai skaitā ar divu nozīmīgu modes preču veikalu atklāšanu. Elkor Plaza Outlet un Podium Outlet lieliski papildina outlet ciematā jau pieejamo zīmolu klāstu, ko ļoti novērtē pircēji no visas Baltijas,” stāsta outlet vadītāja Anna Žigalova.

Via Jurmala Outlet Village līdz ziemai plānots atvērt vēl 10 veikalus, tādejādi nodrošinot 100% outlet ciemata pirmās projekta kārtas aizpildījumu. Otrais posms aptuveni 4000 m2 tiks uzsākts nākamā gada pavasarī. Šobrīd notiek aktīva telpu rezervācija.

Via Jurmala Outlet Village ir vienīgais outlet ciemats Baltijā, kas atrodas zem klajas debess un sniedz iespēju droši un patīkami iepirkties vairāk nekā 60 zīmolu veikalos. Tas atrodas starp Rīgu un Jūrmalu un pavisam noteikti ir šīs vasaras ‘must visit’ galamērķis Baltijā.