BOOM! Rokgrupa “Joker Out” Rīgā!!!

  1. martā koncertzālē “Palladium” ar lielkoncertu uzstāsies populāra slovēņu rokgrupa “Joker Out”, informē portāls balticevents.info.

“Joker Out” ir pirmā jaunā grupa, kas ieguva nacionālu popularitāti Slovēnijā pēdējā desmitgadē. Plašais bando locekļu raksturojumu diapazons – no metodiski izturīgiem līdz laimīgi spontāniem – noveda pie unikāla skaņas veidošanas, ko sauc par “Shagadelic Rockn’Roll”.

Ar bando pirmā studijas albuma “Umazane Misli” līdzsinglu vadībā viņi ieņēma radio un straumēšanas topus, kā arī visus galvenos koncertu skatuves visā valstī. Tas viņiem ieguva divus pēc kārtas “Gada mākslinieks” apbalvojumus 2021. un 2022. gadā, “Gada dziesmas” apbalvojumu 2021. gadā, kā arī  kļuva par 2022. gada vispārdotāko mākslinieku.

Otrā studijas albuma “Demoni” bija  rakstīšanas un ierakstīšanas, kas tika izdoti kopā ar sen nebijušuizpārdoto koncertu valsts ievērojamākajā koncerta vietā – Križanke amfiteātrī.

Tas vēl vairāk nostiprināja viņu pozīciju kā Slovēnijas Jaunās Vilnas līderiem. Pēc tam, kad Nacionālā televīzija izvēlējās viņus par saviem pārstāvjiem Eirovīzijas Dziesmu konkursam 2023. gadā, tas tikai apstiprināja viņu ambīcijas iegūt starptautisku atzinību, un tāpēc viņi jau sagatavo angļu valodas albumu.

Rīgā mākslinieki uzstāsies Eiropas koncerttūres ietvaros. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā kolektīva mājaslapā www.jokeroutband.com.

NOPIRKT BIĻETES