BOOM! Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies Tils Lindemans!!!

30.novembrī “Arēnā Rīga” ar jaunu šovprogrammu uzstāsies “Rammstein” grupas balss un frontmens Tils Lindemans. Tas būs pirmais mākslinieka solo koncerts Rīgā starptautiskas koncerttūres ietvaros, informē portāls balticevents.info.

Savu projektu Tils ir sācis vēl 2015. gadā. Komandā viņš uzaicināja talantīgu zviedru producentu Pēteru Gegtgrenu. Jaunā grupa “Lindemann” sākusi vairāk attīstīties, kad “Rammstein” kolektīvs paņēma radošo pauzi. 2020. gadā Tils ir dibinājis jauno grupu “Till Lindemann”.

Vācu mākslinieka projekts izlaida vairākas populāras dziesmas, kā arī videoklipus ar provokatīvu saturu. Tādi video darbi, kā “Mathematik”, “Steh auf”, “Ich weiß es nicht”, “Knebel” savāca vairāk nekā 65 miljonu skatījumu YouTubā. Nesen mākslinieks prezentēja jauno dziesmu “Sport Frei” kopā ar mūzikas video klipu, kura zemteksts ir saistīts ar dopinga sistēmu, kas palīdzēja ar uzvarām sportistiem Vācijas Demokrātiskās Republikas laikos.

Oficiālais mākslinieka koncerttūres starts norisināsies 8. novembrī “Quarterback Real Estate Arēnā” Leipcigā. Tālāk seko desmit koncerti Vācijas pilsētās, kā arī Čehijā, Slovakijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Nīderlandēs un Francijā.

Rīgas koncertā mākslinieks izpildīs savus populārus skaņdarbus, kā arī prezentēs jaunās dziesmas. Plašāka informācija par koncerttūri – oficiālā māksliniekā mājaslapā www.till-lindemann.com.

NOPIRKT BIĻETES