(VIDEO) Viktors Sopirins: “Tiek daudz darīts, lai futbolu pietuvinātu tuvāk sabiedrībai.”

2018_10_15 Latvija - Gruzija UEFA Nations League

Foto:Latvijas Futbola federācija

Tiešraidē viesojās Latvijas futbola nacionālās izlases preses sekretārs Viktors Sopirins. Parunājām par globālām izmaiņām futbola pasaulē, par Latvijas izlasi pandēmijas laikā, par futbola popularitāti Latvijā un vispārējiem nākotnes plāniem.

— Pagājušajā gadā veselas trīs dažādas platformas translēja visas Virslīgas čempionāta spēles. Tas ir labs piemērs kā futbols var sadzīvot dažādās platformās. Nekad iepriekš tā nekad nav bijis. Tiek daudz darīts, lai futbolu pietuvinātu tuvāk sabiedrībai. 

View this post on Instagram

Tiešraidē viesojās Latvijas futbola nacionālās izlases preses sekretārs Viktors Sopirins. Parunājām par globālām izmaiņām futbola pasaulē, par Latvijas izlasi pandēmijas laikā, par futbola popularitāti Latvijā un vispārējiem nākotnes plāniem. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ — Pagājušajā gadā veselas trīs dažādas platformas translēja visas Virslīgas čempionāta spēles. Tas ir labs piemērs kā futbols var sadzīvot dažādās platformās. Nekad iepriekš tā nekad nav bijis. Tiek daudz darīts, lai futbolu pietuvinātu tuvāk sabiedrībai. @kajbumba #viktorssopirins #positivevibesonly #lewsbe

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls: https://t.me/bestbalticevents