(VIDEO) Roberts Bukarts: “Ja ne šogad, tad nākamgad būs atkal pilnas tribīnes”

27907615_1820777677954898_5056678213141325363_o

Foto:Janis Pellet

Tiešraidē viesojas bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis, uzbrucējs un KHL kluba Čerepovecas “Severstal” parstāvis Roberts Bukarts. Parunājam par sporta izmaiņām pandēmijas periodā, par Latvijas skatuvi, par hokeja nākotni un spēlēm bez skatītājiem.

— Ir tāds teiciens “treniņu spēlētājs”. Tas ir kad treniņos tu spēlē bez trībīnes, bez spiediena un tu spēlē vēl labāk nekā hallē ar 10 tūkstošiem skatītāju, kur tev kājas trīc. Varbūt tādiem spēlētājiem spēlēt bez skatītājiem būs vieglāk. Skaidrs, ka hokejs primkārt tas ir izklaide un tas ir šovs. Tas ir emocijas ko tu dot skatītājiem. Tas laiks būs kopā jāizdzīvo un viss būs kartībā. Ja ne šogad, tad nākamgad būs atkal pilnas tribīnes.  

View this post on Instagram

📺 Tiešraidē viesojas bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis, uzbrucējs un @KHL kluba @hc_severstal parstāvis @buky71 Parunājam par sporta izmaiņām pandēmijas periodā, par Latvijas skatuvi, par hokeja nākotni un spēlēm bez skatītājiem. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ — Ir tāds teiciens "treniņu spēlētājs". Tas ir kad treniņos tu spēlē bez trībīnēm, bez spiediena un tu spēlē vēl labāk nekā hallē ar 10 tūkstošiem skatītāju, kur tev kājas trīc. Varbūt tādiem spēlētājiem spēlēt bez skatītājiem būs vieglāk. Skaidrs, ka hokejs primkārt tas ir izklaide un tas ir šovs. Tas ir emocijas ko tu dot skatītājiem. Tas laiks būs kopā jāizdzīvo un viss būs kartībā. Ja ne šogad, tad nākamgad būs atkal pilnas tribīnes. #robertsbukarts #северсталь #khl #severstal #кхл #positivevibesonly #lewsbe

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls
: https://t.me/bestbalticevents