(VIDEO) Ozols: “Man jau 2008. gada krīzes laikā bija liels pārbaudījums”

60346446_10216926651312163_2523626601631973376_o

Bijam tiešraidē kopā ar mūziķi Ģirtu Rozentālu jeb Ozolu. Mākslinieks stāsta, ka jau pirms karantīna pārsvarā sēdēja pie jauna albūma mājās Pierīgā un reti kad bija jābrauc uz centru. Un arī tagad Ozols turpina strādāt, jo tieši šovasar viņam plānos ar lielkoncertu ir uzstāties Lucavsalā.

 2008. gada krīzes laiks bija liels pārbaudījums mums visiem. Man tājā laikā bija diezgan lielas telpas. Veikals bija trijos stāvos. Tas bija diezgan liels ikmēneša maksājums. Situācija bija ļoti nepateicīga un smaga…– Ozols atcerējās par Streetshop veikalu uz Ģertrūdes un Tērbatas krustojuma. Šobrīd viņa veiksmīgs projekts Hoodshop.eu atrodas pavisam citā vietā un telpas īpašnieks jau ir pats Ģirts.

View this post on Instagram

📺 Ģirts jau pirms karantīna pārsvarā sēdēja pie jauna albūma mājās Pierīgā un reti kad bija jābrauc uz centru. Un arī tagad Ozols turpina strādāt, jo tieši šovasar viņam plānos ir ar lielkoncertu uzstāties Lucavsalā. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ — Man jau 2008. gada krīzes laikå bija liels pārbaudījums mums visiem. Man tājā laikā bija diezgan lielas telpas. Veikals bija trijos stāvos. Tas bija diezgan liels ikmēneša maksājums. Situācija bija ļoti nepateicīga un smāga…- @ozmuzika atcerējās par #Streetshop veikalu uz Ģertrūdes un Tērbatas krustojuma. Šobrīd viņa veiksmīgs projekts @hoodshop atrodas pavisam citā vietā un telpas īpašnieks jau ir pats Ģirts. #ozols #positivevibesonly #lewsbe

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls: https://t.me/bestbalticevents