(VIDEO) Iluzionists Edžus: “Es jau arī pērku trikus…”

EDDDD

Tiešraidē viesojas latviešu būrvju triku meistars iluzionists Edžus. Pastastīja par izmaiņām iluzijas pasaulē pandēmijas laikā, par veiksmīgu pēdējo latvijas koncertūri, par street magic iluzionistiem un arī pats paradīja triku tiešraidē.

— Es jau arī pērku trikus. Kaut kāds profesionālis ir izdomājis kaut ko krūto un es nopērku no viņa. Un tas atsūtīja savas pamācības. Viens triks var maksāt tūkstošus dolāru, bet kāds karšu triks var maksāt tikai kādus piecus. Tas ir baigi atkarīgs. 

View this post on Instagram

📺Tiešraidē viesojas latviešu būrvju triku meistars @iluzionists_edzus Pastastīja par izmaiņām iluzijas pasaulē pandēmijas laikā, par veiksmīgu pēdējo latvijas koncertūri, par street magic iluzionistiem un arī pats paradīja triku tiešraidē. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #iluzionistsedžus #positivevibesonly #lewsbe ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ — Es jau arī pērku trikus. Kaut kāds profesionālis ir izdomājis kaut ko krūto un es nopērku no viņa. Un tas atsūtīja savas pamācības. Viens triks var maksāt tūkstošus dolāru, bet kāds karšu triks var maksāt tikai kādus piecus. Tas ir baigi atkarīgs.

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls
: https://t.me/bestbalticevents