(VIDEO) Gacho: “Bijam ceļā uz Rīgu. 7 līdostas un 4 līdmašinas”

24059360_10209989040717075_9157464156571453205_o

Foto:Artūrs Kondrats

Nesen parunājam ar mākslinieku Gati Irbi. Gacho pastastīja par to, kā ticis atpakaļ uz Rīgu no Taizemes, kur kopā ar draugiem gribēja atpūsties pēc sold out MESA koncerta Arēnā Rīgā, bet tomēr beigās nesanāca ta, kā mūziķis bija plānojis. COVID-19 saka progresēt arī Taizemē.

– Gribējam palikt tur. Ja vajadzēs, tad paliksim uz diviem mēnešiem. Bet beigās sapratam, ka tur var palikt arī arī uz gadu.

Karantīna deļ bija jālido atpakaļ uz Rīgu. Ceļā uz mājām vajadzēja apmeklēt 7 līdostas un izmantot 4 līdmašinas. Pēc ielīdošanas Rīgā izradījas, kā līdmašina bija inficēts pasažieris un dēļ tā Gatim 2 nedeļās vajadzēja atrasties mājās pašizolācijā.

View this post on Instagram

📺 Parunājam par to, kā ticis atpakaļ uz Rīgu no Taizemes, kur kopā ar draugiem gribēja atpūsties pēc sold out #MESA koncerta Arēnā Rīgā, bet tomēr beigās nesanāca ta, kā mūziķis bija plānojis. #COVID19 saka progresēt arī Taizemē. Bija jālido līdz Rīgai, izmantojot 4 līdmašīnas un apmeklējot 7 līdostas. Pēc ielīdošanas Rīgā izradījas, kā līdmašina bija inficēts pasažieris un dēļ tā Gatim 2 nedeļās vajadzēja atrasties mājās pašizolācijā. Jau šo ceturtdien 23. aprīlī @gachooficial un @pupelnieks uzstāsies tiešraidē labdarības koncerta ietvaros: "Ceturtdien, plkst. 20:00 ar tiešsaistes koncertu aicināsim cilvēkus ziedot sirmgalvju apgādei ar pārtikas pakām. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 eur, kas var sagādāt pamatu maltītei mēnesim. Ja Tev tā nav liela nauda, tad šajā grūtajā brīdī neesi vienaldzīgs pret tiem, kam tas ir ļoti svarīgi"Būs gan Mesas dziesmas, gan Upelnieka darbi. Plašāka informācija MESA facebook lapā. #gacho #mesa #positivevibesonly #lewsbe

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

Jau šo ceturtdien 23. aprīlī Gatis kopā ar Pēteri Upelnieku uzstāsies tiešraidē labdarības koncerta ietvaros. “Ceturtdien, plkst. 20:00 ar tiešsaistes koncertu aicināsim cilvēkus ziedot sirmgalvju apgādei ar pārtikas pakām. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 eur, kas var sagādāt pamatu maltītei mēnesim. Ja Tev tā nav liela nauda, tad šajā grūtajā brīdī neesi vienaldzīgs pret tiem, kam tas ir ļoti svarīgi.” Plāšāka informācija šeit.

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls: https://t.me/bestbalticevents