(VIDEO) Dejotāja Pegija Geidāne: “Pasniedzējiem ir vai nu ļoti mazas grupas vai vispār nav”

PEEEE

Tiešraidē dejotāja Pegija Geidāne pastastīja, kā kopā ar koleģiem tika atpakaļ mājās uz Latviju no Londonas paša pandemijas sākumā, nopērkot aviobiļeti trīs reizes pēc kārtas. Parunājām par jaunām tendencēm deju pasaulē, online nodarbībām internetā un dejošanas revolūciju nākotnē.

Pegija kopā ar kolēģi un “Body Language” studijas līdzīpašnieci Edžiju Paberzi izveidoja mēnesi garu projektu “Become a diva”, kurš ir domāts visām dāmām no dažādiem deju stīliem. Tajā ietilps gan dejas, gan fitness, gan skaistumkopšana, gan veselīgs uzturs un daudz kas cits ar profesionāļiem meistariem savā jomā.

— Daudziem dejotājiem grūti saņemtes uz tām online nodarbībām. Daudziem dejotājiem šobrīd ir finansiālas problēmas, jo vecākiem ir samazinātas algas un vienkārši nav ar ko samaksāt par nodarbībām. Pasniedzējiem ir vai nu ļoti mazas grupas vai vispār nav. Parsvarā visās studijās ir klusums un miers.

Pegija Geidāne ir deju pasniedzēja, “Body Languge” deju studijas līdzīpašniece un “Baltic Divas” deju projekta vadītāja.

 

 

View this post on Instagram

📺Tiešraidē viesojas dejotāja @pegijag pastastīja, kā kopā ar koleģiem tika atpakaļ mājās uz Latviju no Londonas pašā pandemijas sākumā, nopērkot aviobiļeti trīs reizes pēc kārtas. Parunājām par jaunām tendencēm deju pasaulē, online nodarbībām internetā un dejošanas revolūciju nākotnē. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pegija kopā ar kolēģi un "Body Language" studijas līdzīpašnieci @endzijapaberza izveidoja mēnesi garu projektu "Become a Diva", kurš ir domāts visām dāmām no dažādiem deju stīliem. Tajā ietilps gan dejas, gan fitness, gan skaistumkopšana, gan veselīgs uzturs un daudz kas cits ar profesionāļiem meistariem savā jomā. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ — Daudziem dejotājiem grūti saņemtes uz tām online nodarbībām. Daudziem ir reālas finansiālas problēmas, jo vecākiem ir samazinātas algas un vienkārši nav ar ko samaksāt par nodarbībām. Pasniedzējiem r vai nu ļoti mazas grupas vai vispār nav. Parsvarā visās studijās ir klusums un miers. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pegija Geidāne ir deju pasniedzēja, @dancebodylanguage deju studijas īpašniece un @balticdivas deju projekta vadītāja. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #bodylanguage #positivevibesonly #lewsbe

A post shared by Levs Berezins (@lewsbe) on

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls: https://t.me/bestbalticevents