Vai vēlies reklāmu no influenceriem? Tad tev pie mums!

influencer-marketing-605344a38f274-1520x800

Jau ir 2021. gads. Laiks iet un parastā reklāma nestrādā jau tik forši, ka agrāk. Šodien sociālo tīklu laikmetā, kad viss notiek Facebook, Instagram un TikTok lietotnēs, protams vieglāk ir atrast influenceru ar piemērotu auditoriju.

Influencer Marketing — Jūsu produktu vai pakaplojumu reklāma caur influenceriem jeb domu līderiem. Influenceri — tie nav tikai zvaigznes, bet arī blogeri, savas jomas eksperti, kuri vada savus sociālos tīklus un ir pazistāmi attiecīgās sfērās. Nav obligāti jābūt ar miljoniem sekotājiem…Šodien no blogeriem ar 3 tūkstušiem sekotājiem var būt vairāk atdeves, nekā no vadošām vietējām zvaigznēm. Jo tieši tie 3 tūkstoši ir īstie, “savējie”, kam ir svarīgs sava influencera viedoklis.

Baltic Events jau ilgu laiku sadarbojas ar influenceriem no vairākām sfērām. Pārsvarā tie ir sportisti, mūziķi, žurnālisti, radio un TV personības, biznesmeni un daudzi citi. Mums nav svarīgs sekotāju daudzums, bet mums ir svarīgs tieši to kvalitāte un iesaiste.

Jau Jūs vēlaties reklamēt savus produktus vai pakalpojumus ar Latvijas influenceru palidzību, rakstiet mums uz pr@balticevents.info.