Uz World Jazz Festival būs jaunas dekorācijas!

1

No 26. līdz 28. jūlijam Rīgā notiks piektais jubilejas World Jazz Festival! Šogad galvenie hedlaineri būs tādas leģendas, kā franču komponists un pianists Mišels Legrāns, pasaules labāka saksofoniste Kendija Dalfere, vokāliste Anna Marija Jopeka un britu soul dziedātājs Tonijs Momrels, kā arī viens no festivāla dibinātājiem Igors Butmans. Organizātori stāsta, kā šogad festivāls būs pilns ar pārsteigumiem.
2
Uz jubilejas festivālu rīkotāji izdomāja uztaisīt īstu trīs dienu svētku šovu un pilnīgi pārtaisīt koncertzāļu skatuves, izmantojot ekskluzīvas dekorācijas. Viss tas ir domāts, lai katrs no viesiem zālē varētu pilnīgi iedziļinātos “World Jazz Festival” pasaulē.
Līdz šim katru gadu festivāls norisinājās Arēnā Rīgā, bet šogad festivāla jubilejas dēļ viss tiek pārcelts uz Kongresu Nama telpām uz divām dienām. Tas nozīme, kā Kongresu Nama skatuve pilnīgi būs pārtaisīta ar jaunām “World Jazz Festival” dekorācijām.
3
 
Biļetes uz jubilejas World Jazz Festival ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā mājaslapā www.worldjazzfest.com.