Trīs māsas ir gatavas ēdināt mediķus par puscenu

122092875_124151336122211_1509378570691210927_o

Atsaucoties aicinājumam atbalstīt mediķus, restorāns Trīs māsas paziņo par 50 % atlaidi visiem mediķiem, kas atnāks pie viņiem ieturēt maltīti – līdz 19. novembrim.

Restorānu Trīs māsas blakus slavenajam arhitektūras piemineklim “Trīs brāļi” Vecrīgā atvēra uzņēmums, kurš nodarbojas ar kinouzņemšanas komandu ēdināšanu. Pirms tam tas piegādāja karstos ēdienus gan ārzemju, gan vietējo kinoprojektu darbiniekiem uzņemšanas laukumos. Tai skaitā arī Holivūdas aktierim Mikijam Rurkam, kurš pavasarī bija iestrēdzis filmēšanā Rīgā ārkārtsituācijas laikā, kad tika slēgtas robežas.

Tagad vienkāršu, sātīgu un nebūt ne dārgu kinodiētu varēs ievērot konkrētā adresē. Šodienas nestandarta situācijas dēļ restorāns ir nolēmis dāvināt 50 % atlaidi visiem mediķiem – būs nepieciešami dokumenti, kas apstiprina piederību šai profesijai.

“Mēs no sirds apbrīnojam mūsu ārstu izturību un pašaizliedzību šajā grūtajā laikā!” – saka viens no uzņēmuma līdzīpašniekiem Igors Pronins. “Mēs vēlamies sniegt visu iespējamo atbalstu, lai Latvija pēc iespējas ātrāk atgrieztos reģiona drošības līdera pozīcijās.”

Akcija Latvijas mediķiem būs spēkā no 19. oktobra līdz 19. novembrim.

Restorāna Trīs māsas adrese: Jēkaba iela 3/5. Ieeja no Mazās Pils ielas.

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls
: https://t.me/bestbalticevents