SUPER! Tika palaists jauns ceļvedis par Rīgas rajoniem un kvartāliem ‘Atklāj Rīgu * Reveal Riga’

Screenshot 2020-12-02 at 16.58.41

Rīdzinieki Rodions Šehovcovs un Zane Norvele, tiešsaistes un drukātu ceļvežu “Riga This Week” autori, konkursa “Latvijas Gada tūrisma cilvēks 2018” laureāti, uzsākuši jaunu projektu, ceļvedi pa Rīgas rajoniem.
Kā saka projekta veidotāji “Pašreizējā situācijā, kad ceļošana uz ārzemēm ir kļuvusi gandrīz neiespējama, ir pienācis laiks labāk iepazīt savu Rīgu. Atbalsīt vietējo ražotāju, restorātoru, lauksaimnieku. No jauna atklāt pilsētu. Mūsu facebook grupa Atklāj Rīgu * Reveal Riga * Открой Ригу– piedāvā jaunu skatījumu uz pilsētas dzīvi. Iepazīstina ar interesantiem faktiem no apkаimju vēstures, vietējiem tirgiem, bāriem, restorāniem un notikumiem. Satur autoru un grupas dalībnieku ieteikumus par aizraujošiem maršrutiem un vietām. ‘Atklāj Rīgu’ katru pastaigu pa pilsētu padarīs mazliet interesantāku.“
Katrs grupas dalībnieks var izlikt ziņas, dalīties ar jaunumiem par iecienītākajām vietām un pastaigām. Resursā ir informācija krievu, latviešu un angļu valodā. Laika gaitā projekta veidotāji, pamatojoties uz lietotāju ieteikumiem, plāno palaist viedaplikāciju, tūrisma karti un drukāto izdevumu.
Pievienojies grupai https://www.facebook.com/groups/1526734257716051 baudi svaigu gaisu, dalies savos atklājumos. Tava dalība mums ir ļoti svarīga!