Slowday – Latvijas jaunuzņēmums kas piedāvā viesnīcas rezervāciju dienas laikam

8e66858e-3563-4f47-919a-d2f543bf01d5-1

Komanda latviešu jaunuzņēmēju ir izveidojusi praktisku un drošu alternatīvu darbam un atpūtai mūsu ‘jaunajai realitātei’

Vai meklējiet droši vietu priekš tikšanās, kamēr Jums birojs nav pieejams?
Varbūt meklējiet vietu randiņam, kamēr restorāni un kafejnīcas ir aizvērti?

Kā stāsta viens no dibinātājiem, Artemijs Mališkovs, “Pandēmijas un ar to saistīto ierobežojumu rezultātā mūsu ikdiena ir kļuvusi visai garlaicīga, darbs ir kļuvis monotons, restorāni ir aizvērti un viesnīcas ir teju tukšas. Tomēr biznesa gaitas nav apstājušās! Slowday.com komanda ir izveidojusi platformu, kas ar pāris klikšķiem ļauj rezervēt viesnīcu dienas laikam – ir jāizvēlās tikai lokācija un savas vēlmes. Mūsu mērķis ir piedāvāt cilvēkiem daudzveidību, padarīt darbu vai atpūtu ērtāku, kā arī atbalstīt viesnīcu un restorānu biznesu šajā sarežģītajā laikā.”

Viesnīcas tagad piedāvā īstermiņa numuru, pakalpojumu un konferenču zāļu nomu. Slowday.com ir jauna mājaslapa, kas lēnām sāk apkopot šo piedāvājumu vienuviet. Slowday.com koncepts ir izdevīgs darbiniekiem, kas strādā no mājām, bet kam kādreiz var noderēt konferenču zāle, vai vienkārši klusa vieta ar lielisku interneta pieslēgumu un iespēju izdrukāt dokumentus viesnīcas biznesa centrā. Slowday.com piedāvātās cenas ir būtiski zemākas kā viesnīcu standarta cenas uz nakti. Svarīgi ir arī atzīmēt, ka katra nākošā rezervācija nodrošina papildus ienākumus viesnīcām, kuras ir pandēmijas ietekmē smagi cietušas.

Jaunuzņēmums meklē partnerus ne vien Latvijā, bet visā Ziemeļ- un Rietumeiropā. Slowday.com: Jums ir iemesli – mēs zinām vietas.
Nodrošiniet savu lēno dienu ar Slowday.com