Rīgā uzstāsies reperis Matrang

Matrang

6. oktobrī uz First Mir naktskluba skatuves piro reizi Rīgā uzstāsies reperis Matrang, informē portāls balticevents.info.

Matrang jeb Alans Hadzaragovs ir dzimis Vladikavkazā un viņam ir 23 gadi. Ka šobrīd sanāk jauniem reperiem, tapat arī viņam paveicas uzstāties dzimtā pilsētā, ielika pāris dziesmas sociālos tīklos, parakstīja līgumu ar Gazgolder leiblu un muzikāla karjera strauji aizgajā augšup.

Jauno reperi sauc par “21-a gadsimta Coju”. Viņš atgadina “Kino” grupas līderi pēc sava tumsa stīla un izpildījuma. Matrang ar savu Meduzu jau skan visur, sākot ar radiostācijām un beidzot ar fonas mūziku tirdznicības centros.

Mākslinieks Matrang Vladikavkazā pradījas 2017. gadā. Runājot par nosaukumu, pie ta izvēles mūziķis piegāja ļoti nopietni. “Mat trang” vjetnamiešu valodā nozīme — mēness, kuru Alans sauc par savu galveno iedvesmas avotu un savas mūzikas pamatu.

Jaunais kaukāza izpildītājs straujo pieņem augstakas vietas vairākos čartos ar savu darbu “Meduza”, kas iekļūva Top-5 iTunes hītos, un skaitas visklausitāko dziesmu sociālos tīklos topā un pavasarī 2018. gadā kļūva par Youube galveno trendu, jo video sasniedza 35 miljonu skatījumu .

Rīgā Matrang uzstāsies ar īpašo koncertprogrammu un izpildīs savus populārus darbus, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.