Rīgā uzstāsies reperis Johnyboy

2019-12-09 17.38.562. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros “Atta Centre” centrā uzstāsies populāra Latvijas reperis Johnyboy.

Deniss Vasiļenko jeb Johnyboy savu karjeru sācis 2008. gadā un izlaidīs trīs studijas albūmus. 2011. gadā albums “Holod”( «Холод»), 2012. gadā iznāca albumi “Mimo Tenej” («Мимо теней») un 2014. gadā darbs “Moja kniga grehov”(«Моя книга грехов»). 2010. gadā Johnyboy uzvarēja pirmo vietu populārā projektā “InDaBattle-2”. Pēc uzvaras popularitāte strauji paceļas augšup un paradījās ļoti daudz jauno klausītāju. Par to liecina vairāki koncerti Krievijas pilsētās un miljoni skatījumi Youtubā.

Johnyboy pazudis 2015. gadā pēc battle cīņas zaudējumā pret reperu Oxxxymironu. Pavasarī 2019. gadā sācis prezentēt jaunus klipus un 7. jūlijā izlaida albūmu ar nosaukumu “Vne vremeni” («Вне времени»). Uz doto brīdi mākslinieks čakli strādā pie jauna materiāla un regulāri izlaid jaunas dziesmas un video darbus.

 

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Johnyboy uzstāsies ar savu pēdējo albūmu, kā arī ar labākiem darbiem. Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā “Atta Centre” centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv