Rīgā uzstāsies reperis ATL

IMG-0011

27. oktobrī uz Studio 69 naktskluba skatuves uzstāsies reperis ATL. Mākslinieks uzstāsies Rīgā “Kislotnij Dom” koncerttūres ietvaros kopā ar tādiem māksliniekiem, kā Horus, Ka-Tet, Dark Faders, Stwart, Eecii Mcfly.

Sergejs Krupovs jeb ATL ir no Novočeboksarska un vēl bernībā ir iedvesmojies no Eminem dziesmām. Šīs dziesmas Sergejam šķita ļoti drosmīgas tāpēc viņš, sekojot savam elkam, nolēma kustēties tadā pašā stilā un tādā veidā kļūt par populāru mākslinieku.

Taču plašāka popularitāte atnāca reperim tad, kad viņš uzvarēja populārajā battle-šovā Versus, kur bija pieveicis nopietnu pretinieku – Endy Kartraitu.

ATL stīls ir tuvāks trip-hopam. Tas ir eksperimentāla hopa, džeza, soul un roka sintēze. Tomēr mākslinieks turpina attistīties un nepārtraukti cenšas mainīt savu stilu, izmēģinot sevi uz skatuves dažādos ampluā.

Rīgas koncertā ATL kopā ar mūziķiem izpildīs kopējus darbus, labākus repera trekus, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un oficiālā koncerttūres mājaslapā www.acidhouze.ru.