Rīgā uzstāsies populārs blogeris un dziedātājs Eldars Džarahovs

9R3A29292. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros ATTA centrā uzstāsies populārs krievu dziedātājs un blogeris Eldars Džarahovs.

Eldars nodarbojas ar mūziku kopš 2008. gadu. Viņu uzskata par vienu no pirmajiem blogeru repa dibinātājiem Krievijā. Džarahova Youtube kanālā ir vairāk nekā 3 miljonu sekotāju un tikpat sekotāju arī viņa grupai.  Kopā ar savu draugu dibināja grupu “Uspešnaja grupa” («Успешная группа»), kura atnesa popularitāti internetā.

Šobrīd Džarahovs čakli strāda pie savas solo karjeras. Ir izlaisti trīs videoklipi uz dziesmām no debijas albūma. Katra klipa skatījumi pārsniedz pāri 10 miljonu skatījumiem. Pats albums savācis 7 miljonu klausījumu VK Music servisā.

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Eldars Džarahovs prezentēs savu jauno albūmu “Rock’n’Rofl”, kurš aizņēma pirmo vietu iTunes un Apple Music čartu topā mazāk nekā par diennаkti pēc oficiālas relīzes publicēšanas.  Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā ATTA centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv.