Rīgā uzstāsies leģendārais didžeis ATB

ATB-3

11. oktrobrī naktsklubā Studio 69 “Special Nights” pasākumu sērijas ietvaros uzstāsies populārs vācu didžejs “ATB”.

ATB (Andre Tanneberger) uzsāka savu darbu vācu klubu skatuvēs un kļuva par zvaigzni. 2007. gadā iznāca albums “Trilogy” un 2009. gadā pēdējais albūms “Future Memories”, kam sekoja koncertu tūre pa visu pasauli.

Plate “Trilogy” ir noslēguma albums viņa albumu triloģijā, kuras pirmās daļas bija “Addicted to Music” un “No Silence”. Kā jau pierasts – jauns albums, jauns DJ ATB skanējums. Ja viena no triloģijas daļām bija vairāk veltīta deju mūzikai, otra – chill out, tad pēdējā, “Trilogy”, kā saka pats dīdžejs, padarīta “cilvēcīgāka”. Albumā plaši izmantota dzīvā mūzika un cilvēka balss varenība (albuma izveidē pieaicināts daudz vokālistu). Vokālistu sarakstā nav vērts meklēt pasaulē pazīstamu solomākslinieku vārdus, jo ATB, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt, nevadās pēc vārda pazīstamības, izskata vai dejotprasmes, bet gan pēc balss unikalitātes un neatkārtojamības. Spilgts piemērs ir Hīteras Novas (Heather Nova) balss, kas dzirdama gan iepriekšējos Andre albumos, gan arī šajā – ja esat dzirdējis Hīteras balsi pirms tam, pazīsiet uzreiz.

Rīgā savas uzstāšanās laikā dīdžejs spēlēs gan savus vecos skaņdarbus, gan arī pavisam jaunus darbus. Biļetes uz koncertu ir pieejamas Ticketshop.lv kasē. Plašākā informācija par pasākumu organizatoru mājaslapā www.dreamsinvasion.com.