Rīgā uzstāsies krievu reperis Ļoša Svik

ww0nmn6RnUE10. maijā naktsklubā Studio 69 uzstāsies krievu reperis Ļoša Svik.

Svik — dzimis Jekaterinburgā. Kādreiz arī sācis ar battle uzstāšanām, pēc tam vairākus gadus neveiksmīgi rakstīja tieši liriskās dziesmas. 2017. gada beigās mākslinieks sācis veidot jau populāro uz doto brīdi hause rap mūzikas stīlu un jau uzreiz pēc pirma darba “Ja hoču tancevatj” («Я хочу танцевать») mūziķis kļūva par VKontakte servisa plejeru jauno varoni,

Savas kajeras laikā mūziķis paspēja pastrādāt ar tādiem māksliniekiem, kā Homie, Vnuk, Dramma, 4atty aka Tilla un vēl daudziem citiem izpildītājiem. Pats reperis darba sākumā raksturoja savu mākslu, kā brīvo stīlu bez konkrētiem ierobežojumiem, kas nāk no sirds un no dvēseles.

Ar laiku Svika darbos mainījas skaņa: tas nebija nepartrauktais reps klasiskā izpratnē, bet vairāk dance hall un melanholiska hiphopa sinteze. Pēdējais darbs ar nosaukumu “Samoljoti” («Самолеты») divu mēnešu laikā ir savācis vairāk nekā 8 miljonu skatījumu Youtubā.

Rīgā Svik izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jauno materiālu. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.