Rīgā uzstāsies Eiropas repa pamatlicēja grupa «Down Low»

Down Low

9. septembrī grupa «Down Low» uzstāsies Rīgas naktsklubā «Friends»,

Rīgas koncertos skanēs ne tikai «Johnny B.», «Moonlight», «H.I.V» u. c. grupas klasiskie hiti, kas tika pārdoti vairāk nekā 3 000 000 kompaktdisku un saņēma neskaitāmus platīna un zelta diska apbalvojumus, bet arī jaunais darbs «Africa».

Grupa «Down Low» tika dibināta 1995. gadā Vācijas pilsētā Kaizerslauternē, šo gadu var uzskatīt arī par jauna stila euro-rap izveidošanās laiku.

Grupas pirmais hits «Vision of Life» uzreiz iekļuva Vācijas un Francijas visvairāk pārdoto dziesmu topā, bet drīzumā Vācijas mūzikas biznesā parādījās daudzi euro-rap stila sekotāji: Nana, «C-Block», «Black Attack», «A.K.-S.W.I.F.T.» u. c.

Lai gan pastāv liela konkurence, «Down Low» pierādījusi, ka nav vienas dienas grupa, bet gan nopietna mūzikas biznesa spēlētāja. Katra nākamā viņu dziesma («Murder», «Moonlight», «Johnny B.», «Once Upon A Time» u. c.) sasniedza Eiropas topu virsotnes. Patlaban «Down Low» ir arī vienīgā euro-rap grupa, kas joprojām aktīvi uzstājas un arī regulāri izdod jaunas dziesmas.

Pasākuma biļetes cena ir 5 eiro; klienta kartes īpašniekiem ieja ir bezmaksas. Plašāka informācija naktskluba oficiālā mājaslapā www.clubfriends.lv.