Rīgā notiks ledus izrāde “Alise Brīnumzemē”

06.05.17_08524. decembrī pl 14:00 Arēnā Rīgā notiks ledus šovs, kas balstās uz Luisa Kerola pasakas “Alise Brīnumzemē”, ar “Balss. Bērni – 3” finālisti Jaroslavu Degtjarjovu, Lusinē Gevorkjanu (grupa LOUNA) un komponistu Alekseju Galinski.

Jaunajā ledus izrādē pasaules konkursu uzvarētāji un balvu ieguvēji parādīsies savos tēlos: jaunas, bet ļoti neatkarīgas un zinātkāres Alises tēlā, izveicīga Cepurnieka tēlā, eleganta, bet pastāvīgi pazūdoša Češīras kaķa tēlā, smieklīgos un nepaklausīgos TRA-LA-LA un TRU-LA-LA tēlos, steidzīgā baltā truša tēlā, tējas cienītāja Martas Zaķa tēlā, huligāniskās Sonjas – Peles tēlā, nežēlīgās Sarkanās karalienes tēlā, drausmīgā un briesmīgā Barmoglota tēlā. Kopā ar aktiermākslu, mākslinieki izpildīs trīskāršus lēcienus uz ledus, akrobātiskus elementus, griezienus un ekstremālus atbalstus.

Galvenais izrādes komponists Aleksejs Galinskis: “Es šīs izrādes muzikālo aranžējumu varu izteikt vienā frāzē – bērnības sapnis. Šī ir pasaka, kuru lasīju, kad biju mazs, un tagad mēģinu atskaņot kā pieaugušais. Mūzika ir sacerēta, lai izteiktu ne tikai maģiju, kas notiek ar galveno varoni, bet arī pašas Alises iekšējās izmaiņas.”

1A7A2247

Īpaši izrādei “Alise Brīnumzemē uz ledus” krievu rokgrupas Mumiy Troll līderis Iļja Lagutenko ierakstīja Češīras kaķa dziesmu ar raksturīgo nosaukumu “Apēd mani!” vairojot Kerola pasakas fantasmagorijas atmosfēru, kurā varoņi zaudē galvas un no kaķiem paliek tikai smaids.

Izrāde ir balstīta uz liela mēroga video dekorācijām, kas pārceļ skatītāju izrādē, lai ikviens varētu izjust iedomātās Brīnumzemes reālas klātbūtnes efektu. Izrādes ilgums: 1 stunda 40 minūtes, ieskaitot pārtraukumu 20 minūtes. Biļetes uz pasākumu ir pieejamās visās Biļešu Serviss kasēs