Rīgā notiks Kambalas un Riekstiņa revanša cīņa

2

21. septembrī Arēnā Rīgā norisināsies kārtējais cīņu šovs “101 Fighting Championship”. Pasākuma ietvaros notiks revanša cīņa starp smagsvariem Kasparu Kambalu un Danielu Riekstiņu. Par to liecina publikācija Kaspara instagramā:

Ka jau zināms, 3. maijā Skonto hallē pirmājā “101 Fighting Championship”šova cīņas laikā Riekstiņš tika diskvalificēts un ar to viņš nav apmierināts. Tāpēc pēc neilga laikā Kambalam atnāca revanša uzaicinājums un Kaspars to ir apstiprinājis.

Atgadināsim, ka Daniels Riekstiņš ir bijušais Latvijas Virslīgas hokejists, kopš 2015. gada piedalās MMA cīņās un piecās no tam dabūja četras uzvaras, bet profesionālajā boksā Skonto hallē ar Kambalu viņam bija debija.

Bijušais basketbolists Kambala čakli strādā kopā ar savu komandu revanša cīņai. Šogad 23. martā “Arēnā Rīga” nokautēja baltkrievu Aļeksandru Ņahaičuku. Pirms tam viņš četras profesionālā boksa cīņas aizvadīja 2008. gadā Lasvegasā, no kuram gūvis trīs uzvaras un vienu neizšķirtu.

Plašāka informācija par pasākumu ir apskatāma oficiālā cīņu šova mājaslapā www.pafbetfights.com. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Photo: Aleksandrs Puškins