Rīgā notiks cīņu turnīrs LNK Boxing Night 6

Untitled1

17. martā Arēnā Rīgā notiks sestais cīņu turnīrs „LNK Boxing Night 6”. Vakarā būs skatami dažadas svaru kategoriju cīņas boksā, kikboksā un MMA. Uz ringa cīnīsies sportisti no Latvijas, Polijas, Lietuvas, Gruzijas, Vācijas, Argentīnas, Āfrikas un Ekvatoriālās Gvinejas.

Galvenā titulcīņa par IBA jostu būs starp Andreju Podusovu (14-10-1) un Iddi Mkwela no Āfrikas (Tanzanija). Šī solās būt aizraujoša cīņa, kurā abi bokseri cīnīsies par savu uzvaru. Andrejam ir bijušas 14 uzvaras, kā arī ne maz zaudējumu, bet Iddi Mkwela 7 uzvaras un tikai viena neizšķirta cīņa.

Ir gaidama revanša cīņa starp bokseriem Raiti Vilcānu un Michal Banbula. Atgadinam, ka priemajā reize uzvarēja latvijas sportists.

Jaunais vietējais sportists Ņikita Smirnovs cīnīsies šoreiz ar pašmāju bokseri Kristapu Zuti.

LNK Boxing komandas bokseris Raitis Sinkēvičs gatavojas savai otrajai profesionālaijai cīņai pussmagajā svara kategorijā (-79 kg) pret vācieti Viktoru Kessleru.

Ričards Bolotņiks, kas pašreiz atrodas 51. vietā pasaulē, cīnīsies pret argentīnieti Alejandro Emilio Valori, kas savukārt ieņem 88. vietu boksā Cruiserweight kateogorijā.

552 x 800 new

 Labākais latvijas un TOP-5 Eiropas kikbokseris Artūrs Gorlovs cīnīsies pret vācieti Neilu Aquino. Artūram ir liela pieredzē uz K-1 ringa, jo viņa uzvaras ir redzamas tadās valstīs, kā  Ķīnā, Vācijā, Itālijā, Šveicē, Krievijā, Holandē un Polijā.

Perspektīvākais un dadzsološākais latvijas kikbokseris Kristaps Zīle cīnīsies pret polieti Pjotru Lepihu. Baltijas valstu čempions kikboksā Jānis Ziediņš cīnīsies ar lietuvieti Ovidijusu Diržisu. Viena no interesantakām vakara cīņām būs cīņa starp diviem čempioniem pašmāju čempioniem Edgaru Freimani un Vitaliju Usovu pēc kikboksa noteikumiem.

Pēc MMA noteikumiem šajā vakarā notiks trīs cīņas. Pirmajā iznāks viens no TOP-10 Eiropas sportistiem Hasans Mežievs, kurš satiksies ar Gvinejas pārstāvji Felipe Salvadoru Ayiugano. Trešajā cīņa uzstāsies latvijas MMA veterāns Mārtiņš Egle, kuram pretinieks būs Polijas pārstāvis Krzysztof  Pietraszek. Un trešajā cīņā skatītāji redzēs pašmāju pankrationa Eiropas čempionu Rihardu Bigisu, kurš cīnīsies ar savu pirmo pasaules mēroga pretinieku spānieti Jose Garcia.

Biļetes ir pieejamās visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija cīņu turnīra oficiālā mājaslapā