Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies ukraiņu dziedātājs Maks Barskih

L39A2183

2020. gada 3. martā Arēnā Rīgā “Nezemnaya World Tour 2020” pasaules turnejas ietvaros ar jaunu albumu un šova programmu uzstāsies populārs ukraiņu dziedātājs Maks Barskih.

Maks Barskih pēc 2018. gada rezultātiem sniedzis visvairāk viesizrāžu un ir visrotētākais mākslinieks Krievijā un NVS radiostacijās. Skaņdarbi “Tumani” un “Mana mīlestība” – saskaņā ar mediju portāla TopHit datiem  – KF un NVS radiostaciju ēterā skanējuši gandrīz 2 miljonus reižu. Tai pašā gadā mākslinieks sniedza 250 šovus 15 valstīs trīs kontinentos.

Maks Barskih ir prestižu starptautisko balvu ieguvējs populārās mūzikas jomā, starp tām – MTV EMA, M1 Music Awards, OE VMA un daudzas citas.

Mākslinieka kontā sadarbība ar frankokanādiešu zvaigzni Lāru Fabiānu muzikālā projekta ” Mademoiselle Zhivago ” ietvaros. Režisors Alans Badojevs, Igora Krutoja mūzika.

Pēc savas pasaules turnejas panākumiem 2018. gadā – 2020. gadā mākslinieks ar jaunu programmu dosies starptautiskā tūrē, kuras ietvaros apmeklēs ASV, Kanādu, Vāciju, Lielbritāniju, Baltijas valstis, NVS un dzimto Ukrainu. BIļetes uz koncertu ir pieejamas visas Biļešu Serviss kasēs.