Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies Poļina Gagarina

 

223

13. martā Arēnā Rīgā ar lielo koncertu uzstāsies populāra dziedātāja Poļina Gagarina. Māksliniece prezentēs savu jauno šovu “Atbruņota”.

Poļinu daudzi atceras arī ar to, ka ir viena no populārā šova „Balss” mentorēm Pirmajā kanālā. Tieši tai laikā viņa ierakstīja duetu ar citu „Balss” mentoru Bastu (Vasīlijs Vakulenko), bet uzreiz pēc tam laida klajā savu trešo studijas albumu „9”. Pēc tam Gagarina Eirovīzijā dabūja otro vietu

Dziedātāja uzstāsies ar koncertprogrammu, kas sagatavota kopā ar interaktīvo mediju studijas komandu “Sila Sveta”. Šovs, kura sagatavošana ilga aptuveni gadu, noritēs īsi pirms dziedātājas dzimšanas dienas un kļūs par patīkamu un pārsteigumu pilnu notikumu daudziem faniem.

“Tā ir vairāk nekā  uzstāšanās – tas ir vissvarīgākais koncerts manā radošajā biogrāfijā, ar modernām  digitālajām dekorācijām, horeogrāfisko uzvedumu, skaņu, kostīmiem un, protams, ar jaunām dziesmām. Darbinieki no “Sila Sveta” izveidoja fantastisku digitālo-projekciju, ar kuras palīdzību zāle, kurā atrodas skatītāji, transformējas līdz nepazīšanai”.

Šovs “Atbruņota”  tiešām kļuva par īpašu notikumu Poļinas Gagarinas radošajā karjerā – tā ir pati grandiozākā dziedātājas uzstāšanās, kur sajūtama īpaša dzīva koncerta enerģētika. Dziedātāja uzstāsies ar saviem populāriem darbiem, ka arī ar dziesmās no jauna albūma. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.