Rīgā ar jubilejas koncertu uzstāsies dziedātājs Stass Mihailovs

Stass6.decembrī Arēnā Rīgā ar jubilejas koncertu uzstāsies krievu populārs dziedātājs Stass Mihailovs.

Mūžīgais romantiķis un  miljoniem siržu iekarotājs Stass Mihailovs uzaicina uz savu dzimšanas dienu. Viņam paliek 50. Bet tas nebūt nav kopsavilkuma laiks, tā ir vien īsa pieturvieta ceļā, lai pārdomātu noietos posmus un atvilktu elpu. Un ne vienatnē, bet kopā ar draugiem un visiem tiem, ar kuriem viņu vieno savstarpēja mīlestība.

Visi ieraudzīs Мihailovu gan parastajā veidolā, gan jaunā ampluā – kā filosofu, sapņotāju, sava ceļa meklētāju. Koncertā skanēs ne tikai tie darbi, kuriem jau ir desmit un vairāk gadu, bet arī jaunas kompozīcijas, kuras atklāj mākslinieka pašreizējo dvēseles stāvokli, svešai acij slēpto   iekšējo pasauli.

Formas ziņā tas nav šovs vārda parastajā nozīmē, – tas ir mūsdienīgs iestudējums, kurā tiek izmantotas modernās tehnoloģijas. Мihailovs dziedās bez fonogrammas, kontaktēsies ar skatītāju bez iepriekš iestudētiem kordebaleta efektiem un pieaicinātām ”zvaigznēm” .

”Mans jubilejas koncerts – tā nav  iegrimšana nostalģijā. Jo pagātne jau ir bijusi, rītdiena vēl tikai būs, bet, lūk, šodiena – tas  ir tepat un tagad. Тad nu arī dzīvosim, dziedāsim, dejosim un mīlēsim šodien!”

Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs.