Reiniks, Koha un Briedis vienā video kopā ar pasaules zvaigznēm


Снимок экрана 2020-04-20 в 14.49.40

 

Latvijas menedžmenta SIA Orlando John kompānija paziņo par videoklipa izlaišanu, kurā Latvijā dzīvojošā Brazīlijas izcelsmes futbola zvaigzne un aktieris Felipe Gabriels apvienojas ar pasaulē atpazīstamām starptautiskām zvaigznēm izglītojošā sociālā medija video ar mērķi atbalstīt jauniešus pareizas roku higiēnas ievērošanai.

Arī pirms pašreizējiem notikumiem šim jautājumam ir bijusi tikpat liela nozīme kā šobrīd; apmēram 1,4 miljoni bērnu līdz piecu gadu vecuma mirst no pneimonijas, dēļ ierobežotas piekļuves tīram ūdenim vai ziepēm. Mūsdienās roku higiēnas nozīme ir kļuvusi vēl lielāka.

“Lasot stāstus sociālajos plašsaziņas līdzekļos pamanīju, ka daudzi bērni nezina, kā pareizi mazgāt rokas, tādēļ vēlējos atrast jautru veidu kā izplatīt izpratni. Kas būtu labāks kā panākt to caur sociālajiem medijiem un slavenībām, kopā apvienojot vairākus miljonus sekotāju.” saka Felipe Gabriels.

Visi video dalībniekie ir ielikuši video pie sevis Instagramā. Globālais video ietver tādus iedvesmojošas personības kā:

– Felipe Gabriel. (aktieris & modelis) www.instagram.com/felipegabrieldsx

– Don Diablo (mūziķis & Producents). www.instagram.com/dondiablo

– Kelly Gale (Victoria Secret modele & uzņēmēja). www.instagram.com/kellybellyboom

– Martha Higareda (Meksikas/ Holivudas aktrise). www.instagram.com/marthahigaredaoficial

– Wyclef Jean (multi Grammy uzvarētājs). www.instagram.com/wyclefjean

– Pierre Gasly (F1 sacīkšu braucējs). www.instagram.com/pierregasly

– Mairis Briedis (bokseris). www.instagram.com/mairisbriedis

– Rebeka Koha (Olimpsikā svarcēlāja) www.instagram.com/rebeka_koha

– Lauris Reiniks (dziedātājs & TV šovu vadītājs) www.instagram.com/laurisreiniks/

– Māris Verpakovskis (futbolists) www.instagram.com/verpakovskis9

– Anderson Dias  (influencers)  www.instagram.com/196sonhos

– Orlando John (talantu menedžeris) www.instagram.com/orlandojohn