Pulksteņu brends “G-Shock” kļuva par “Ghetto Fight 2020” cīņu turnīra ģenerālo sponsoru

IMG_5747.jpg

8. augustā sporta kompleksā Grīziņkalnā notiks cīņu turnīrs “Ghetto Fight 2020”. Cīņas šoreiz tiks aizvadītas pēc boksa un pankrationa noteikumiem, Latvijas labākajiem cīņu meistariem samērojot spēkus ar sportistiem no Lietuvas, Igaunijas un Uzbekistānas.

Dalībnieku pulkā uzstāsies tādi sportisti, kā Antons Sanakovsm Arzu Džafarovs, Pāvels Baženovs, Maksims Rižovs un Aleksandrs Krasņakovs. Viena no vakara galvenajām cīņām pēc ilgāka pārtraukuma ringā atgriezīsies Agnesa Boža. Būs arī cīņas starp Uzbekistana un Latvijas izlasēm.

Šogad cīņas turnīram “Ghetto Fight” ir jauns partneris un ģenerālsponsors – pulksteņu zīmols “G-Shock” (japāņu ražotājs “Casio”). Tas nozīmē, ka labākie turnīra cīnītāji saņems īpaši triecienizturīgu pulksteni, kas var izturēt centrbēdzes spēku, izturēt augstu ūdens spiedienu un stipru salu.

– Mums šī sadarbība ir kaut kas pilnīgi jauns un neparasts, “Absolūta izturība” (“Absolute toughness”) tā ir “G-Shock” galvenā devīze. Šis pulkstenis ir tikpat izturīgs kā visi mūsu cīnītāji. Cīņas sports ir tik populārs tagad, ka mēs vienkārši nevarējām stāvēt malā. Labākie valsts sportisti tiksies vienā vietā pēc tik ilga pārtraukuma. Tas būs īsts notikums Latvijas cīņas mākslas pasaulei, – sacīja G-Shock (Casio) zīmola galvenais pārstāvis Latvijā, rotaslietu un pulksteņu salonu Laiks īpašnieks Vladimirs Kulikovs.

– Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar G-Shock, jo tas ir viens no sporta pulksteņu tirgus līderiem un ir populārs mūsu auditorijas vidū. Produkta kvalitāte mums ir prioritāte, un “G-Shock” daudzu gadu garumā apliecina, ka viņiem veicas labi. Mēs centīsimies būt cik vien iespējams noderīgi viens otram un atbalstīsim mūsu sadarbību daudzu gadu garumā – teica projekta “Ghetto Fight” vadītājs Manvels Isadžaņans.

________________
📲Baltic Events Telegram kanåls
: https://t.me/bestbalticevents