Piektdien outlet ciematā Piņķos atklās Gastro tirgu

Publicitates_foto_Gastro_Tirgus_VJOV

Piektdien, 30. aprīlī outlet ciematā Via Jurmala Outlet Village durvis vērs Gastro tirgus un vairāki jauni veikali.

400m2 plašais Gastro tirgus ir unikāls veikala un tirgus apvienojums, kur pircēji varēs iegādāties svaigākos un gardākos produktus no mūsu pašmāju ražotājiem un pavāriem. Daudzveidīgu ēdienu un dzērienu klāstu nodrošinās – gastronomijas veikalu tīkls “Lauku Bauda”, Gruzijas autentiskā virtuve “Hačapurija”, alus darītava “Ilgezeem”, plašs jūras velšu sortiments no “Kaviale”, burgeru meistari “The Burger”, augļi, dārzeņi un to kokteiļi “IK Labā Saimniecība”, grilēta putnu gaļas produkcija “Kikuriku”, restorāna cienīgi ēdieni tavai saldētavai no “10 Hits”, kā arī Franču maiznīca “Madam Brioš”.

Pavasara iepirkšanās festivāla ietvaros, kas norisināsies no 30. aprīļa līdz 9. maijam, outlet ciematā Via Jurmala Outlet Village durvis vērs arī vairāki veikali – apakšveļas zīmola veikals Fleur Lingerie, apavu veikals Salamander, veikals US Polo Assn., kā arī outlet ciemata centrālajā laukumā tiks izvietota sporta preču veikala Sportland Outlet tirdzniecības telts, kas tur darbosies līdz brīdim, kad tiks atvērts pastāvīgais veikals.

Outlet ciemata apmeklētāji novērtē mūsu priekšrocības, iegādāties preces par vismaz 30% zemākām cenām nekā regulārās tirdzniecības vietās, kā arī izbaudīt drošu un patīkamu iepirkšanos veikalos ar atsevišķām ieejām un kondicionēšanas sistēmām. Mēs turpinām aktīvi attīstīt projektu, uzsākam otrā posma būvniecību, kā arī gada laikā plānojam atvērt vēl 20 veikalus ,” stāsta outlet vadītāja Anna Žigalova.